Учнівське врядування “Фаворит” на Всеукраїнській акції «Подарунок рідній школі – 2014» в рамках фотовиставки «День – 2014»

14 травня 2015 року в Ужгороді відбулася XVI Міжнародна фотовиставка газети «День». Гостям були представлені найкращі фото проекти конкурсантів. Слід звернути увагу, що приймало участь близько двох тисяч учасників, серед яких були як аматори, так і професіонали. Проте тільки 350 робіт журі відібрало для експозиції.
Серед присутніх виставки були спеціально запрошені гості із культурно-освітніх закладів та звичайні перехожі. Та світлини, безумовно вразили до глибини душі кожного. Адже фотографія – це не тільки відображення дійсності у баченні автора . У наш час – це правда, а саме вона у період інформаційної війни здатна вибороти перемогу. І не потрібно ніяких слів. Часом , вони зайві. А от поглянеш на світлину і ніби все всередині перевертається, сам світ стає іншим, або ж, справжнім. Особисто у мене такі відчуття викликали фото «Побачення» та «Проводи» Миколи Тимченка «Майдан 20 лютого 2014» Євгена Малолітки, які просто вразили своєю щирістю і духовністю. А також хочу відзначити те, що у залі лунала класична музика, що сприяла створенню легкої та невимушеної атмосфери. 
Загалом, світлини були різноманітної тематики: від зображення політиків, періоду Майдану та подій на Сході до кумедних дитячих фото, з-посеред яких слід відзначити роботу Віталія Сокур «Гаррі Поттер із Васильків», яка неабияк захоплює своїм оптимізмом.
Наостанок хочу сказати, що ця фотовиставка являється певним фото літописом року, який відкрив для кожного із присутніх нову незвідану та неймовірну Україну. Особисто мені ця виставка подарувала море емоцій і вражень. Отож, раджу відвідати та обіцяю: ви не пожалкуєте. 

Підготувала учениця 10-Б класу Штіль Анна-Марія, 
комітет “Захист прав” учнівського врядування “Фаворит”