“Ярмарок кар’єри – простір для вибору майбутнього фаху”

З метою популяризації робітничих професій, надання допомоги у професійному самовизначенні молоді  та формування усвідомленого підходу до вибору професій учні 9-Б класу разом з класним керівником Бабяк Я.М. відвідали інформаційно-просвітницький захід для учнівської молоді “Ярмарок кар’єри – простір для вибору майбутнього Читати далі …

Профорієнтаційна робота

20 березня 2019 року у рамках профорієнтаційної роботи учні 9-Г і 10-Б класів  під керівництвом Біланіна І.В. та Вакулович Г.С. побували на Дні відкритих дверей в Ужгородському вищому комерційному училищі.

Профорієнтаційна бесіда для 11 класу

14 грудня учні 11 класу відвідали профорієнтаційну бесіду на якій були ознайомлені  з умовами вступу та навчання в Харківському Національному Університеті повітряних сил ім. І. Кожедуба.  

Профорієнтаційна робота. Зустріч із студентами

23 квітня 2018 року до учнів 10 класу з метою профорієнтаційної роботи завітали студентки хімічного факультету. Вони розказували учням чому варто поступати на хімічний факультет, що потрібно для вдалого поступлення. Після  виступу студенток, учні мали змогу задати питання. 

Профорієнтація

Минулого тижня, до учнів старших класів, завітали викладачі УжНУ географічного факультету та факультету здоров’я та фізичного виховання. Розповіли учням про навчання в університеті, переглянули відео, в якому була інфрмація про факультети, та дискутували на тему студентства. 

Профорієнтація

23.11 учні 11-А класу разом з класним керівником Гирею Катериною Степанівною відвідали Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТЕУ.