“Козацькі забави”

Щорічно до дня козацтва серед учнів 6х класів проводиться конкурс “Козацькі забави”. У основних етапах конкурсу змагалися чотири курені: “Орлята” (6А клас), “Січові стрільці” (6Б клас), “Діти козацького роду” (6В клас) і “Українські отамани” (6Г клас). 

Майстерка “Свято сильних” (5 А клас)

До дня захисників та захисниць України у 5 А класі (кл.кер. Бурдун Б.П.) дівчата привітали своїх “захисників” власноруч виготовленими вітальними листівками. Основу виготовлену вдома доповнили необхідними компонентами уже на майстерці “Свято сильних” з класним керівником.

Фотозони “14 жовтня”

Продовжуючи традицію тематичних фотозон до 14 жовтня було організовано їх аж дві: на 1 поверсі фотозона “До дня захисників та захисниць України” та на 2 поверсі фотозона із плакатами, які за бажанням можна можна розфарбувати на власний розсуд.

Онлайн-платформа “Червона точка пам’яті” (8 А клас)

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» запустив онлайн-платформу «Червона точка пам’яті», яка стане інструментом для збереження, вивчення, дослідження історії періоду Другої світової війни та Голокосту.  До річниці трагедії Бабиного Яру учні 8А класу провели загальнонаціональний урок з роботою на онлайн-платформі “Червона Читати далі …

Онлайн-платформа “Червона точка пам’яті” (9 Г клас)

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» запустив онлайн-платформу «Червона точка пам’яті», яка стане інструментом для збереження, вивчення, дослідження історії періоду Другої світової війни та Голокосту.  До річниці трагедії Бабиного Яру учні 9Г класу провели загальнонаціональний урок з роботою на онлайн-платформі “Червона Читати далі …