Сертифікат учасника І Міжнародного уроку доброти (БО “БФ “Щаслива лапа”)

Сертифікат учасника І Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (БО “БФ “Щаслива лапа”). У 2020-2021 навчальному році у нашій школі було проведено 26 уроків доброти серед учнів 1-11 класів. 

Cертифікат учасника встановлення Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків добра» (БО “БФ “Щаслива лапа”)

Наша школа долучилася до проведення ІІ Всеукраїнського уроку доброти та встановлення Національного рекорду України, який проводився 02 жовтня 2019 року. 04 листопада на електронну пошту школи надійшов сертифікат учасника встановлення Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків добра» (БО “БФ “Щаслива Читати далі …

За допомогу у проведенні у проведенні благодійної акції “Назустріч мрії VІІ”

Подяка УСЗОШ №2 за примноження шляхетних традицій доброчинності та милосердя, активну допомогу у проведенні у проведенні благодійної акції “Назустріч мрії VІІ”, вагомий внесок у благородну справу, прояв громадянського сумління, найкращих людських чеснот, чистих помислів благочестя.

ІІІ місце у номінації “Літературно-музично-спортивна композиція “Молодь обирає здоров’я”

Грамота Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації команді “Планета здоров’я” за ІІІ місце у номінації “Літературно-музично-спортивна композиція “Молодь обирає здоров’я” ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров’я”