“Козацькі забави”

Щорічно до дня козацтва серед учнів 6х класів проводиться конкурс “Козацькі забави”. У основних етапах конкурсу змагалися чотири курені: “Орлята” (6А клас), “Січові стрільці” (6Б клас), “Діти козацького роду” (6В клас) і “Українські отамани” (6Г клас). 

Майстерка “Свято сильних” (5 А клас)

До дня захисників та захисниць України у 5 А класі (кл.кер. Бурдун Б.П.) дівчата привітали своїх “захисників” власноруч виготовленими вітальними листівками. Основу виготовлену вдома доповнили необхідними компонентами уже на майстерці “Свято сильних” з класним керівником.

Фотозони “14 жовтня”

Продовжуючи традицію тематичних фотозон до 14 жовтня було організовано їх аж дві: на 1 поверсі фотозона “До дня захисників та захисниць України” та на 2 поверсі фотозона із плакатами, які за бажанням можна можна розфарбувати на власний розсуд.

Meetup “Візуалізація даних” від ФМЦТ

12 жовтня учні 11А класу разом з вчителем інформатики Бурдун Б.П. взяли участь у meetup “Візуалізація даних”, організованого Факультет математики та цифрових технологій. На заході виступили випускники математичного факультету, минулих років та сьогодення. Всі виступи яскраво представили наскільки важлива сьогодні Читати далі …

11 жовтня: Міжнародний день дівчаток

За ініціативою ООН, сьогодні у світі відзначається Міжнародний день дівчаток. День був проголошений на 66-й ГА ООН 19 грудня 2011 року, а відзначати його почали вже в наступному, 2012. Ініціатором прийняття відповідної резолюції ООН була Канада. Мета цього Дня досить Читати далі …