“Виклик довжиною століття” (5А і 5В класи)

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім Т. Легоцького 19 січня було проведено освітньо-пізнавальний захід “Виклик довжиною століття” для учнівської молоді, на якому були присутні учні 5-А та 5-В класів ЗОШ №2 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів зі своїми вчителями історії Я. М. Бабяк та О. І. Граб. Зав. відділу Карпатської України М. Марич розповіла дітям про події, які відбувалися в цей період, прагнення українців об’єднатися у єдину країну, передумови і причини об’єднавчого процесу, тернистий шлях України до соборності та участь закарпатців Гуцульської Народної республіки у воз’єднанні української держави.