Поетичний марафон присвячений Дню писемності та мови

Поетичний марафон,присвячений Дню писемності та мови 9 листопада, на площі Театральній розпочала УСЗОШ І-ІІІ ст.№2 поезією Ліни Костенко “Страшні слова,коли вони мовчать…”,яку декламувала вчитель української мови та літератури Діана Іванівна Щур. Естафету прийняла учениця 10-А класу Катерина Галевич з віршем В.Івасика “Не губіть своєї мови” (вчитель-Коштицька Г.С.). Потім учениця 9-А кл. Анастасія Печер декламувала поезію Л. Костенко “Мій перший вірш,написаний в окопі”(вчитель-Щур Д.І.). Наступним був Кучейников Степан, учень 6-А класу,з віршем П. Перебийноса “Рідно мово, зелена діброво!” (вчитель-Ковальчук Г.М.). Та найдовшим був виступ учениці 10-Б кл. Таїсії Шпонтак, котра декламувала першу частину поеми-казки “Давня казка” Лесі Українки (вчитель-Вакулович Г.С.)