Виховна година у 7-Б класі

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, 18 вересня, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області проведено тематичний урок #СтопБулінг для учнів 7-Б класу.
На уроці представник Закарпатськох юстиції Леся Тимчук пояснила дітям, які є види булінгу, його ознаки та продемонструвала відеоролики, в яких розповідається про шкільний булінг. Діти із задоволенням зіграли у гру «Це – булінг?», у ході якої відрізняли дружні піддражнювання від булінгу та вирішували завдання, піднімаючи червоні картки – на відповідь «булінг» та жовті – «не булінг».

Також, фахівець юстиції порадила учням у випадках булінгу (цькування) звертатися за допомогою до вчителів, керівництва школи, психолога, батьків, старших учнів, знайомих чи друзів, а якщо необхідна психологічна допомога – на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.
Учні також дізналися, що вони мають право на безоплатну правову допомогу, яку можуть отримати, звернувшись через своїх законних представників до найближчих місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро безоплатної правової допомоги, або ж зателефонувати до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, цілодобово).