Мовна школа RAINBOW (німецька група)

З 3 червня по 14 червня у закладі проходила мовна школа для учнів 1-7 класів. Відповідно до отриманих заяв учні були розподілені за трьома мовами на окремі групи. Під час занять, які проходили у ігровій формі, учні мали можливість покращити свої знання із обраної іноземної мови: англійська, німецька чи угорська.

Охочих покращити свої знання із німецької мови назбиралося на дві окремі групи. Відповідали за них вчителі німецької мови нашої школи Канюк В.М. та Булина М.М. Протягом функціонування мовної школи учні охоплювали багато цікавих тем, зокрема, Німеччина, подорож містами Німеччини, день спорту тощо. Під час занять учні виготовляли тематичні плакати. Кожного дня були ігрові заняття на вільний час на природі.