Шевченківські дні у 3А класі

До дня народження Тараса Шевченка у 3А класі (кл.кер. Лялик О.О.) провели виховне заняття на якому переглянули коротку презентацію про життя та творчість поета, декламували його вірші та намалювали малюнки до його віршів.

День народження Т.Г.Шевченка (2А клас)

До дня народження Тараса Шевченка учні 2А класу (кл.кер. Марків Н.П.) познайомились із творчістю великого Кобзаря, декламували вірші та підготували ілюстрації до його творів.

Захист проектів “Життя і творчість Т.Г.Шевченка”

Учні початкової школи теж ретельно підготувалися до відзначення дня народження Т.Г. Шевченка. Учні 3-А класу (кл.кер. Обушко Н.В) підготували свої проекти про життя і творчість Тараса Шевченка. Також учні продекламували найвідоміші вірші Кобзаря та позмагалися у конкурсі віршів. 

Інтерактивна платформа “Живий Шевченко”

У 7-Б класі до дня народження Т. Шевченка вчителем української мови та літератури Щур Д.І. було проведено інтерактивну платформу, що включила в себе: перегляд документальної стрічки “Живий Шевченко”, відтворення пісень-віршів поета під сучасний стиль музики, прослуховування декламації віршів дітей з Читати далі …

Урок-змагання “Кріпак, що повстав проти ярма”

11 березня вчителем української мови та літератури Перечинською М.І. у 5-В класі до дня народження Т. Шевченка було проведено урок-змагання “Кріпак, що повстав проти ярма”. Клас було розділено на 2 команди, кожна з яких виконувала ряд завдань на основі пройденого Читати далі …