Участь у конкурсі “Олімпіс-2020”:весняна сесія

Учням нашої школи за допомогою класних керівників вчителем-куратором Бурдун Б.П. була запропонована можливість з 01.03 по 31.03.2020 взяти участь у конкурсі “Олімпіс-2020”: весняна сесія. 

10-11 березня 2020 року  було організовано та проведено конкурс серед учнів 3-7 класів. Кожний із учасників конкурсу, попередньо пройшовши реєстрацію, отримав доступ до 24 завдань із обраного ними предмету (математика, інформатика, українська мова, англійська мова, біологія (природознавство)) відповідно до класу, в якому навчається. Активними учасниками стали учні 6-А класу (кл.кер. Шемейко Н.В.), які ризикнули за один день пройти тестування із 4 предметів та отримати при цьому високі результати. 

У зв’язку із введенням загальнонаціонального карантину організатори конкурсу вирішили продовжити можливість виконання завдань до 10 квітня 2020 року. Тому хто не встиг, буде мати ще можливість! 

Нагадуємо, що участь у тестуванні із інформатики є БЕЗКОШТОВНИМ! Якщо учень (учениця) виявить бажання спробувати себе у тестуванні із математики, української мови, англійської мови чи біології (природознавства), то потрібно заплатити 80 грн за участь.