Засідання педагогічної ради (січень 2020 року)

Під час зимових канікул 10 січня було проведено засідання педагогічної ради на тему “Індикатори сучасної якісної освіти: інноваційна діяльність, творчо-пошукова активність, продуктивна співпраця учасників навчально-виховного процесу”.

Порядок денний педагогічної ради:

1. Моніторинг результатів навчальної діяльності учнів школи за підсумками І семестру. ( доповідач Басараб І.Б. – заступник директора з навчально – виховної роботи)
  2.  Підсумки виховної роботи за І семестр та аналіз роботи гуртків і позакласної роботи. (доповідач Федьо Л.В. – заступник директора з виховної роботи).
  3. Про підвищення кваліфікації педагогів. ( доповідач Басараб І.Б. – заступник директора з навчально – виховної роботи)
  4. Про педагогічну доброчесність у закладі освіти. (доповідач Урста О.С. – заступник директора з навчально – виховної роботи)
  5. Виступи вчителів, які атестуються з пропозиціями покращення результатів навчальної діяльності та  позакласної роботи.
  6. Про особливості виконання інструкцій з правил безпечної поведінки та фіксацій нещасних випадків. (доповідач Кирлик Я.Ю. –  директор школи)
  7. Різне