Всесвітній день читання вголос

Починаючи з 2010 року у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Це свято започаткував міжнародний освітній проект “LitWorld”. Свято спрямоване, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. Воно має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. Читаючи більше книжок, ми отримуємо шанс відкрити для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувалися. Не стала осторонь цієї події і наша школа.

Учні 5В класу разом з бібліотекарем школи Куклишин М.І., 5Г класу з вчителем української мови та літератури  Кіш К.М., 6А класу з вчителем української мови та літератури Урстою О.С. та 7А класу з вчителем зарубіжної літератури Резнік М.Я. долучилися до Всесвітнього дня читання вголос. Їх роботи у наступних публікаціях