Успішні одинадцятикласники 2019року

Джуніор Ечівмент є найбільшою та найпрогресивнішою неприбутковою організацією з економічної освіти у світі. За її програмами вчителі та волонтери працюють у Сполучених Штатах Америки та понад 120 інших країнах світу. З 1919 року Джуніор Ечівмент допомагає молоді розпізнавати свої таланти та можливості, покращити не тільки особисте життя, але й життя оточуючих. Комплекс послідовних та інтегрованих програм Джуніор Ечівмент для дітей та юнацтва допомагає їм розумно використовувати отриману інформацію, вміло застосовувати набуті навички, розвивати своє критичне мислення та вирішувати складні проблеми.

Цьогорічні одинадцятикласники під керівництвом вчителя економіки Харчук М.В. успішно пройшли курс від Джуніор Ечівмент “Прикладна економіка” та були нагороджені сертифікатами наступні учні:

1. Діус Андрій
  2. Дондаш Ніколь