Свято до Дня працівників освіти

03 жовтня в актовій залі школи пройшло урочисте свято до Дня працівників освіти, яке в Україні  святкують щорічно в першу неділю жовтня. Учні 5-х класів підготували чудовий виступ і створили неймовірно веселу атмосферу свята, після якого кожного присутнього переповнювало щире відчуття щастя і радості.

Доповнили виступ юних 5-класників: команда групи-підтримки школи “ТОРНАДО” (керівник Федьо Л.В.), танцювальний колектив “ЛІЛЕЯ” (керівник Балега Є.Я.) та підготовлені учнями 10-А класу відео-привітання від учнів та інтерв’ю із вчителями школи (керівники Бурдун Б.П. та Кіш К.М.). Наприкінці свята кожному вчителю учні  вручили листівку-привітання, які вони підготували на уроках трудового навчання разом із Дегтярьовою О.В.