Конкурс дитячого читання “Книгоманія”

3 березня у Всесвітній День письменника на базі міської бібліотеки «Казка» відбувся другий етап конкурсу дитячого читання – «Книгоманія». Метою даного конкурсу, є підняття престижу книжки серед  учнівської молоді. Не стала осторонь цього конкурсу і наша школа. Координатором конкурсу в школі стала бібліотекар школи Куклишин М.І. , а готувала  учасників вчитель української мови та літератури  Кіш К.М.

На першому етапі брало участь 14 здобувачів освіти з 6-7 класів, але на другий етап пройшли тільки троє. Серед 6-х класів перемогу здобув Іван Хававка – 6-Б клас, а серед  7-х Діана Вовканець та Настя Микуланинець 7-В клас. Учасникам потрібно було гідно представити читацький щоденник та прорекламувати улюблену книжку. З поставленим завданням учасники справилися, за що отримали схвальні відгуки від журі та невеличкі призи. Бажаємо учасникам не зупинятися на досягнутому, та щоб книжка була постійним супутником по-житті, адже люди які читають завжди будуть керувати тими хто дивиться телевізор.