Фінальна зустріч у рамках Програми “Демократична школа”

Сьогодні, 19 травня, відбулася фінальна зустріч із тренерами Андрієм Вишняком та Оксаною Полівчак у рамках Програми підтримки освітніх реформ “Демократична школа” на якій були присутні представники всіх учасників освітнього процесу: учні, батьки, вчителі та адміністрація школи.
На цій зустріч ми відповіли на головне питання “Де ми були?” і “Де ми є зараз?”. Під час обговорення ми визначили, що на даний момент ми ще не досягли поставлених цілей у обраних попередньо напрямках, проте є зміни у роботі учнівського врядування та більш відкритим стало спілкування між батьками та вчителями.
Наприкінці всі присутні перетворилися на шеф-кухарів і командо створили стою “ідеальну страву” демократичної школи.
Дякуємо Програмі Європейський Центр Вергеланда Програма “Демократична школа” за те, що два роки назад ми стали її учасниками та щиро сподіваємося на те, що все таки ми найближчим часом досягнемо поставлених цілей.