До уваги учасників освітнього процесу!!!

У зв’язку із введенням загальнонаціонального карантину відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” у закладах освіти потрібно забезпечити дистанційне оволодіння програмовим матеріалом. Тому адміністрацією школи було прийнято рішення:
1) продовжити роботу електронного щоденника для кожного класу у плані домашніх завдань, що буде і надалі доступно на офіційному сайті нашої школи;
2) класними керівниками найближчим часом повинно бути надіслано учням та батькам коди доступу до електронного журналу для забезпечення зворотнього зв’язку між вчителями, учнями та батьками задля перевірки рівня засвоєння заданого матеріалу.