Перша онлайн-зустріч із тренерами Демократичної школи

Карантин не є перешкодою для роботи! Саме в цьому ми мали змогу переконатися сьогодні.

31 березня 26 представників педагогічного колективу нашої школи взяли участь у Zoom-конференції з тренерами Демократичної школи Оксаною Полівчак та Андрієм Вишняком на тему « Посібники Ради Європи».

Тренери розказали учасникам більш детальніше про посібники, матеріалами з яких кожен вчитель може користуватися на своїх уроках. Зокрема, це “80 вправ. Громадянська компетентність” і “Навчання суперечливих питань”. Нам було запропоновано зробити фрагмент вправи “Гарячі стільці” та відповісти на три запитання: “Які глобальні питання хвилюють сьогодні людей цілого світу?”, “Які питання національної ваги хвилюють українців?”, “Які питання шкільного життя є найбільш дискусійними у Вашій школі?”. Підсумком онлайн-зустрічі стала дискусія про засади демократії у нашій школі. Також ми визначилися із датою наступної зустрічі!

Спасибі тренерам за ентузіазм та позитив, яким вони зарядили нас за час онлайн-зустрічі!