1 Вересня і МИ

Ось і розпочався новий 2019-2020 навчальний рік. На свято Першого дзвоника зібралася вся шкільна родина. Цьогоріч місцем проведення стало шкільне подвір’я. З перших кроків на подвір’ї кожний відчував атмосферу початку нового шкільного року: розмітка для класів готова, музика лунає подвір’ям, тривають останні організаційні підготування. 

Завдяки нашому фотографу, Подрез Каріні, кожний клас за бажанням міг отримати своє “перше” фото. Після урочистого відкриття свята перед шкільною родиною виступив директор школи Кирлик Я.Ю. Також він вручив:

  • грамоти Управління освіти Ужгородської міської ради Джанді Анастасії та Подрез Каріні за активну участь в організації загальноміських заходів, а також колективу УСЗОШ №2 за якісну підготовку презентації країни Ірландія на фестивалі “Вернісаж країн Європи” (Балега Є.Я., Бурдун Б.П., Шароді Ю.В., Федьо Л.В.);
  • грамоти Департаменту освіти у науки Закарпатської ОДА  команді УСЗОШ №2 “Планета здоров’я” та Логін Валерії – як капітану команди “Планета здоров’я”.

Після на всіх присутніх чекав флеш-моб “Я – першокласник” та виступ юних першокласників. Опісля всі відправилися у свої класи для першого уроку з своїм класним керівником. День продовжив еко-квест для учнів 5-9 класів, де учні 10-11 класів виступили помічниками координаторів на локаціях.