Урок на тему “Створення ментальної карти “Безпека інформаційних технологій” (частина 2)” (Шпілька О.М.)

Наші вчителі творчо підходять до організації дистанційного навчання – записують відео-уроки для учнів. Урок на тему “Створення ментальної карти “Безпека інформаційних технологій” (частина 2)” від вчителя інформатики УСЗОШ №2 Шпільки Олени Миколаївни.

Урок на тему “Створення ментальної карти “Безпека інформаційних технологій” (частина 1)” (Шпілька О.М.)

Наші вчителі творчо підходять до організації дистанційного навчання – записують відео-уроки для учнів. Урок на тему “Створення ментальної карти “Безпека інформаційних технологій” (частина 1)” від вчителя інформатики УСЗОШ №2 Шпільки Олени Миколаївни.

Урок на тему “Хмарні сервіси. Опитування з використанням онлайн-форм” (Бурдун Б.П.)

Наші вчителі творчо підходять до організації дистанційного навчання – записують відео-уроки для учнів. Урок на тему “Хмарні сервіси. Опитування з використанням онлайн-форм” від вчителя інформатики УСЗОШ №2 Бурдун Беати Павлівни.