Великодній інфокамін

Гарною традицією у нашій школі стало оформлення тематичного інфокаміну. При підготовці до великодної виставки наші творчі трудівниці не оминули увагою наш інфокамін, де представлені роботи учнів, виготовлені на уроках трудового навчання у Дегтярьової О.В. та Хухри Н.Ю.

Великодня виставка та фотозона

Напередодні великодніх свят у актовій залі школи заступником директора з виховної роботи Федьо Л.В., педагогом-організатором Булиною М.М. та лідерами учнівського врядування “Фаворит” було створено міні-виставку великодніх робіт та святкову фотозону.

День Валентина у 5Г класі

Готуватись до Дня закоханих слід заздалегідь. На уроках трудового навчання учні 5Г класу разом із учителем Дегтярьовою О.В. створили справжню красу! Декор класу – просто неперевершений!

Майстер-клас із виготовлення солодких подарунків

Творча студія “КРЕАТИВ” (керівник Федьо Л.В.) при УСЗОШ №2 розпочала свій новорічний цикл. 02 грудня відбувся майстер-клас із виготовлення солодких подарунків для дітей з обмеженими можливостями до дня святого Миколая.

Майстер-клас із виготовлення вітальних листівок

Творча студія “КРЕАТИВ” (керівник Федьо Л.В.) при УСЗОШ №2 розпочала свій новорічний цикл. 02 грудня відбувся ще один майстер-клас із виготовлення вітальних листівок для дітей з обмеженими можливостями до дня святого Миколая.

Виготовлення новорічної атрибутики для класів

На календарі минулого тижня офіційно розпочалася зима. А щоб приблизити свята та святкові відчуття учні почали прикрашати свої класи власноруч виготовленими іграшками, а у когось появилася ялиночка 🙂 Розпочали святкові прикрашання учні 5-А класу (кл.кер. Резнік М.Я.), не відставали від Читати далі …

Осінній декор

Для оформлення фотозони та актової зали в осінню тематику заступником з виховної роботи Федьо Л.В. та учнями 6-А класу (кл.кер. Шемейко Н.В.) були виготовлені власноруч осінні кленові листочки. 

Підготовка до 8 березня

На уроках трудового навчання учениці разом зі своїм вчителем Дегтярьова О.В. підготували для вчителів привітання до свята 8 березня, які вони приготували власноруч, своїми руками.