“Козацькі забави”

Щорічно до дня козацтва серед учнів 6х класів проводиться конкурс “Козацькі забави”. У основних етапах конкурсу змагалися чотири курені: “Орлята” (6А клас), “Січові стрільці” (6Б клас), “Діти козацького роду” (6В клас) і “Українські отамани” (6Г клас). 

Майстерка “Свято сильних” (5 А клас)

До дня захисників та захисниць України у 5 А класі (кл.кер. Бурдун Б.П.) дівчата привітали своїх “захисників” власноруч виготовленими вітальними листівками. Основу виготовлену вдома доповнили необхідними компонентами уже на майстерці “Свято сильних” з класним керівником.

Фотозони “14 жовтня”

Продовжуючи традицію тематичних фотозон до 14 жовтня було організовано їх аж дві: на 1 поверсі фотозона “До дня захисників та захисниць України” та на 2 поверсі фотозона із плакатами, які за бажанням можна можна розфарбувати на власний розсуд.

14 жовтня: Свято Покрови, День козацтва і День захисника України

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно. 14 жовтня православні християни святкують день Читати далі …

Відвідування експозиції “Фактор свободи”

До Дня захисника України учні 9-х класів школи 15-16 жовтня відвідали експозиції з використанням інформаційно-просвітницьких стендів про ідентифікацію українського руху в різні часи під назвою “Фактор свободи”, яке розташувалося у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації. Ці стенди дають можливість дізнатися Читати далі …