Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву “Євромайдан”, а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина.

21 листопада 2013 року півтори тисячі людей вийшли на площу в знак протесту проти того, що проросійський президент Віктор Янукович відмовився підписувати документ, до якого держава йшла роками: угоду про асоційоване членство України в Європейському Союзі. Вночі 30 листопада на вулиці продовжували залишатися кілька сотень активістів, переважно студентів. Їх жорстоко розігнала поліція, в відповідь на що 1 грудня в центр Києва з’їхалися сотні тисяч людей. Міліцейське свавілля скликало людей, обурених корупцією, узурпацією влади, політикою русифікації та зближення з Росією.

Євроінтеграційні гасла дали безперервному мітингу назву Євромайдан. Перетворившись на проект повного оновлення державної системи, він отримав назву Революція гідності. Люди вимагали покарати винних у погромі мітингарів.

Після жорстокого побиття молоді спецпідрозділами силовиків на головній площі Києва – майдані Незалежності, протестний рух перетворився на тривалу кампанію громадянської непокори владному режиму, корупції та порушенням прав людини.

День Героїв Небесної сотні (3-В клас, Міщенко Є.В.)

День Героїв Небесної сотні – чергова рана в історії незалежної України. Щоб підростаюче покоління знало і пам’ятало правду про цю подію у ліцеї було проведено різні форми заходів, залежно від віку. Учні початкових класів виготовляли ангелів пам’яті. Учні старших класів Читати далі …

Виховний захід “Вшанування подвигу учасників Революції Гідності”

Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву “Євромайдан”, а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина. Євроінтеграційні гасла дали безперервному мітингу назву Євромайдан. Перетворившись на проект повного Читати далі …

“Герої не вмирають!”

Події лютого 2014 року назавжди залишиться кривавою раною на душі українського народу.  Атака спецпідрозділів на барикади протестувальників та погроми тітушок 21 січня, протистояння на вул.Грушевського 22січня, загибель Сергія Нігояна, захоплення адміністрацій, фінальний і найбільш болючіший етап револіції Гідності – загибель Читати далі …

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Читати далі …