Благодійна акція-ярмарка “Різдвяне печиво” (2021)

Сьогодні в нашій школі було гамірно та весело, бо учні “працювали” для благодійної справи – відбулася щорічна акція-ярмарка “Різдвяне печиво”. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати 17 667 грн, які буде використано для благочинності напередодні новорічно-різдвяних свят.

Правова інтелектуальна гра ” Правові знання без шпаргалки”

Учні 8-А та 8-В на 14.20 ( по 10 учнів з класу) відвідали дит.бібліотеку ім.Вакарова. Правова інтелектуальна гра ” Правові знання без шпаргалки”. Мета: виховувати інтерес до правових знань, популяризувати правові закони, формувати правову культуру. ( Шемейко Н.В., Булина М.М)

Зустріч з Яцкович Тетяною

1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбулася зустріч з Яцкович Тетяною, епідеміологом КНП”ЗОЦГЗ” ЗОР – Центру боротьби зі СНІДом з учнями 10 класів.