Звіт про роботу загону ЮІР за Ісеместр

Звіт про роботу загону ЮІР

за  І семестр

Дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження життя і здоров’я дітей. В нашій школі постійно діє загін ЮІР, який щороку активізує свою роботу і веде пропаганду дотримання ПДР.

Вересень місяць – це початок навчального року і початок роботи загону. В рамках місячника «Увага, діти на дорозі! Сій добро, щоб світ цей зберегти» члени діючого загону спланували організувати і провести ряд заходів, спрямований на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки.

Особливу увагу при проведенні заходів «Увага, діти на дорозі!» звертають на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом.

Дуже цікаво пройшли «п’ятихвилинки» у 1 – 4 класах, де члени загону малюнках, в доступній формі розповіли дітям як треба переходити вулицю і в яких місцях. Перегляд мультиплікаційних фільмів викликало цікавість в дітей молодшого шкільного віку, вони дізналися більше про те, як правильно поводити себе на вулицях міста. Учні 3-4 класів поширили свої знання з ПДР, брали участь у вікторині. Таке обладнання та наочність як мультимедія, малюнки допомогли учням зрозуміти зміст поставлених запитань. А відповіді, які звучали з вуст учнів були абсолютно правильні. Це говорить про те, робота загону ЮІР дає позитивні результати у засвоєння учнями правил дорожнього руху.

Успішно пройшов конкурс малюнків «Увага, діти на дорозі», серед учасників 1-5 класів. Близько 100 учнів виявили бажання розкрити свої творчі здібності у мистецтві. Небайдуже ставлення батьків до виховання та розвитку своїх дітей допомогло більш творчо та серйозно розкрити зміст теми малюнка.

Разом з класними керівниками 5-9 класів члени загону ЮІР провели тематичні бесіди щодо безпечного поводження на вулицях міста. На конкретних прикладах з життя, особистих спостереженнях дітей, у питаннях і відповідях з елементами гри з’ясувалися причини дорожньо – транспортних пригод, поняття культури у поведінці пішохода чи водія.

Хвилини спілкування, які були проведені у 9-11 класах показали, що учні мають достатній рівень знань про те, де в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших.

Місячник закінчився, але робота загону ЮІР продовжується адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.