Жінко, ти завжди велична!

Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. В шані схиляємо голови перед тобою, жінко. В тобі поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, хранителька сімейного щастя. Адже жінка прийшла в цей світ для любові… – такими словами розпочали ведучі урочисте свято «Жінко, ти завжди велична!»

Вклоняємося тобі, мати роду людського,
Ім’я якій – жінка.
Хай квітнуть ваша краса та материнство
Не зміліють джерела доброти, натхнення і мудрості.
Нехай чарівна і загадкова посмішка
Супроводжує Вас завжди у свята, і в будні.
На роботі і удома,серед рідних друзів, по весні й осінньої пори.
Нехай удача супроводжує Вас усюди.
Нехай увесь світ, з незліченими його принадами буде біля ваших ніг.
Хай бог охороняє Вас від злого
Хай світить сонце і колосяться жита,
Щоб були ви щасливі і здорові
На многії і благії літа « Многая літа!»
Привітання для вчителів від учнів 6-Б клас (класний керівник Лазар Оксана Іванівна)
Щиро та душевно з піснею “Тобі” привітав учень 6-А класу Тегза Олександр (класний керівник Зверєва Людмила Михайлівна)
Оригінальною презентацією про вчителів та цікавими номерами привітали учні 6-В класу (класний керівник Молнар Марія Михайлівна)
Жвавий та веселий танець подарували учні 6-Г класу (класний керівник Перечинська Катерина Іванівна)