Міське методичне об’єднання вихователів ГПД м.Ужгорода

Довгоочікувана очна зустріч вихователів ГПД м. Ужгорода відбулася! Захід пройшов у спокійній, доброзичливій та творчій формі. З вітальним словом до учасників заходу звернулася Ольга Михайлівна Юрик – консультант із питань початкової та дошкільної освіти Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради.
Вихователі ГПД УСЗОШ №2 поділилися зі своїми колегами не лише теоретичним, але й практичними навичками ігрової діяльності для молодших школярів з метою попередження булінгу. Побачений мультфільм “Їжачок” ще раз довів істинність вислову Сааді: “Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною”.
Вихователі ГПД нашої школи разом з психологом школи у своїх доповідях розглянули теоретичні аспекти та ознаки булінгу в колективі і на практичних прикладах “Кулачок”, “Скринька непорозумінь” розкрили поняття булінгу.
Надзвичайно цікавим та креативним став майстер-клас Юришинець Е.І. з плетіння “Браслета дружби” технікою куміхімо.
На завершення учасники мали змогу поділитися своїми враженнями та пропозиціями, заповнивши анкету зворотнього зв’язку.