Краса врятує світ

18 листопада 2015 року на базі Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася профорієнтаційна зустріч із студентами Ужгородського коледжу культури і мистецтв та учнями 9-их класів, танцювального колективу УСЗОШ І-ІІІ ст.№2 та учнями 8 –их класів , танцювального колективу «Лідер – данс» БПЛ «Лідер»- ЗОШ І-ІІІ ст.№20. Ініціатором такого заходу виступили викладачі коледжу культури і мистецтв Оксана Хижун (викладач народної хореографії), Федір Федьо (викладач фізичного виховання) та Юрій Керецман (викладач по класу баян).

Незабутні враження від студентів коледжу склав майстер-клас станка народної хореографії, виконання закарпатських танців: «Бубнарський», «Увиванець», «Румунський» та композицій сучасних танців.

По завершенню зустрічі у школярів та учасників танцювальних колективів залишилося приємне враження про побачене, про що свідчать щирі оплески, побажання та націленість на подальшу співпрацю і проведення подібних заходів у майбутньому.