День безпечного Інтернету

7 лютого – День безпечного Інтернету для дітей.

Метою цьогорічного Дня безпечного Інтернету – достукатися до кожної людини та донести важливу інформацію про те, що від кожного з нас залежить наша безпека в онлайн просторі.   Вчителями інформатики,  класними керівниками, учнівським самоврядуванням школи було організовано та проведенорізні заходи.

У 6-А клас для цієї мети завітала практичний психолог Рішняк Г.І.  Вона провела урок-тренінг інтернет –безпеки.

Мозковий штурм “Чим корисний інтернет і які є інтернет загрози”.
Робота в групах “Як убезпечити себе та своїх друзів від інтернет-загроз”. Учні слухали розповідь Галини Іванівни, задавали запитання, називали свої конкретні дії , щоб уникнути інтернет -загроз. Намагалися  створити ситуації, дякуючи яким  “їхній улюблений інтернет” не зможе  нанести шкоду у реальному житті (матеріальному, фізичному та психологічному благополуччю ). Переглянули відеоролик “Шахрайство в соціальних мережах”