Тренінг «Мистецтво жити разом» та “Стопбулінг”

Спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області 16 листопада бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели тренінг «Мистецтво жити разом», на який запросили учнів 9-Б класу разом з класним керівником Бабяк Я.М.
Під час спілкування учасниками тренінгу було визначено поняття “толерантність”, які риси характеру треба виховувати в собі вже сьогодні, щоб відчувати себе толерантною людиною.
За допомогою вправи «Неповторні листочки» з’ясували, що кожна особистість є унікальною і неповторною. Перевірити чи терпимі школярі один до одного допомогли тести «Чи толерантна ти людина?» Підбиті підсумки тесту показали, що агресивних, не толерантних осіб серед присутніх не виявилося.
«Толерантним бути не просто, але необхідно. Треба бути толерантними, з повагою ставитися один до одного, прагнути до взаєморозуміння і взаємоповаги. Якщо кожен один до одного буде терпимим, то разом ми зробимо толерантним наш світ», – такий висновок зробили підлітки, залишаючи бібліотеку.