Правовий квест “Разом проти булінгу”

У четвер, 19 вересня, учні 6-А і В класів разом із класними керівниками (Шемейко Н.В. та Булина М.М.) в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва ім.Вакарова та взяли участь у правовому квесті “Разом проти булінгу”, організованою командою Закарпатської юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Представники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук і Владислав Товтин пояснили учням, що таке булінг, куди звертатися у випадку, якщо вони або їхні друзі чи знайомі стали жертвами або свідками булінгу. А потім, поділившись на команди, шестикласники самостійно виконували поставлені перед ними завдання з тематики булінгу. Так, під час правового квесту учні підтвердили свої чудові знання та розуміння, що булінг – це насильство, якому потрібно протидіяти.