Історичний турнір «Моя єдина Україна» (9Б клас)

З нагоди Дня Соборності України у відділі обслуговування учнів 5-9 класів пройшов історичний турнір «Моя єдина Україна». Про події далекого 1919 року, про поняття «соборності» та її розвиток на історичних етапах дізналися учні 9Б класу (кл.кер. Бабяк Я.М.) з презентації Читати далі …

Правова інтелектуальна гра ” Правові знання без шпаргалки”

Учні 8-А та 8-В на 14.20 ( по 10 учнів з класу) відвідали дит.бібліотеку ім.Вакарова. Правова інтелектуальна гра ” Правові знання без шпаргалки”. Мета: виховувати інтерес до правових знань, популяризувати правові закони, формувати правову культуру. ( Шемейко Н.В., Булина М.М)

Тренінг “Підвищення рівня обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування” (9А клас)

8 жовтня учні 9А класу (кл.кер. Ковальчук Г.М.) відвідали бібліотеку ім. Вакарова де спробували себе у тренінгу “Підвищення рівня обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування”.

2Б клас в ЗОДЮБ (Юрикова В.О.)

Учні 2Б класу згідно плану цього тижня відвідали Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, де цікаво провели час прослухавши урок позакласного читання. 

2А клас в ЗОДЮБ (Марків Н.П.)

Незабутні враження отримали учні 2-А класу від уроку з позакласного читання, проведеного в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, на тему “Роль книги в житті людини”

Участь в ерудит-грі “У юридичних лабіринтах” (8Б та 8Г класи)

Згідно плану заходів Закарпатської обласної бібліотеки дітей та юнацтва з метою привернення уваги щодо проблем насильства у сім’ї та захисту прав дитини учні 8Б та 8Г сьогодні відвідали обласну бібліотеку для участі в ерудит-грі “У юридичних лабіринтах”, присвяченій Всеукраїнській акції Читати далі …

Брейн-ринг «Шевченка славетне ім’я»

Щоб вшанувати пам’ять Величного Кобзаря у Закарпатській обласній бібліотеці дітей та юнацтва був проведений літературний брейн-ринг «Шевченка славетне ім’я». У запеклому змаганні, яке проводили студенти-практиканти Ужгородського інституту культури і мистецтв спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – Плакош Руслана та Читати далі …

«Пригоди барона Мюнхгаузена»

У чому феномен книги Е. Распе «Пригоди барона Мюнхгаузена», в чому секрет її популярності? Чи існував справжній Мюнхгаузен і в чому полягає чарівність і привабливість літературного барона? Про це та багато інших таємниць, пов’язаних з книгою, якій в цьому році Читати далі …

Участь у мовному конкурсі «Мови рідної скарби»

Учні 5-А класу (кл.кер. Резнік М.Я.) до Дня української писемності та мови відвідали бібліотеку ім. Д. Вакарова. Учні позмагались на кращого знавця мови, попрацювали в командах, розгадували кросворд, шукали замасковані слова, поглибили свої знання з украіїнської мови.

Вистава про Знайку і Незнайку

Учні 2-А класу відвідали Закарпатську бібліотеку для дітей та юнацтва, де переглянули виставу про Знайку і Незнайку, а також взяли учать у конкурсі на кращого знавця казки.