Великодній інфокамін

Гарною традицією у нашій школі стало оформлення тематичного інфокаміну. При підготовці до великодної виставки наші творчі трудівниці не оминули увагою наш інфокамін, де представлені роботи учнів, виготовлені на уроках трудового навчання у Дегтярьової О.В. та Хухри Н.Ю.

Великодня виставка та фотозона

Напередодні великодніх свят у актовій залі школи заступником директора з виховної роботи Федьо Л.В., педагогом-організатором Булиною М.М. та лідерами учнівського врядування “Фаворит” було створено міні-виставку великодніх робіт та святкову фотозону.

Виставка “Великоднє диво”

Готуючись до великодніх свят із робіт учнів 1-4 та 5-11 класів було створено на коридорах першого та другого поверхів школи виставки “Великоднє диво”.

Kellemes Húsvéti ünnepeket

Учні 5-6 класів, що вивчають другою іноземною мовою, угорську, щиро вітають вірян західного обряду із світлим святом Воскресіння.

Свято Великодня онлайн (2-Б клас)

У зв’язку із введеним загальнонаціональним карантином на території України цьогоріч Великдень ми святкували онлайн. Учні 2-Б класу вирішили своїми великодніми фотографіями привітати всіх зі світлим святом Великодня. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Відеоролик “Воскресни, писанко!” (2020 рік)

Оскільки ми отримали понад 100 робіт для конкурсу “Воскресни, писанко!” від учнів, батьків та наших вчителів і щоб Вам легше було переглянути всі роботи – пропонуємо переглянути відео, де зібрані всі роботи від нашої школи.  Приємного перегляду! І велике всім Читати далі …