Привітання з днем Матері (4Б клас)

Матусю єдина, матусю рідненька, Щоб ти не хилилась в журбі. І в осінь, і взимку, весною і влітку, щастя й здоров’я тобі. Уклін тобі, мила матусю, лебідко, За щирість, за ніжність, За ласку й тепло. Хай сонце сміється, хай все Читати далі …

Привітання з днем Матері (2Б клас)

Рідненька, найкраща, єдина! Щоб ти не схилилась ніколи в журбі І сонце,і зорі,і даль журавлину. Від щирого серця даруємо Тобі!!!! Своїх найрідніших матусь вітають учні 2Б класу разом з класним керівником Юриковою В.О. та вчителем початкових класів Касич Д.С.

Привітання з днем Матері (1Б клас)

Сьогодні всі привітання для найдорожчих людей у світі для кожної дитини – для дорогих і любих мам. Бджоленята 1Б класу (кл.кер. Малинич Н.Г.) підготували для своїх мам вітальні листівочки.

Дипломанти ІІ етапу конкурсу “Малюнок, вірш, лист до мами”

Учні нашої школи і цього року взяли участь у ІІ етапі конкурсу “Малюнок, вірш, лист до мами” у всіх трьох номінаціях. Радо повідомляємо, що троє учнів школи стали дипломантами міського етапу у двох номінаціях: Номінація “Лист”: диплом ІІ ступеня Федьо Читати далі …

Переможці ІІ етапу обласного конкурсу “Малюнок, вірш, лист до мами”

Вітаємо переможців ІІ етапу обласного конкурсу “Малюнок, вірш, лист до мами” у 2021 році: ІІ місце у номінації “Вірш” Федьо Вікторія (10 клас); І місце у номінації “Малюнок” Бодню Наталія (6 клас); ІІ місце у номінації “Малюнок” Сорочак Катерина (5клас)