07 лютого 2017 року – День безпечного Інтернету

В останні роки в Україні стає традицією щороку, другого вівторка лютого, відзначати всесвітній День безпечного Інтернету, введений Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету).

З нагоди Дня безпечного Інтернету класні керівники провели виховні години, бесіди «Правила безпечного Інтернету». Для учнів 5-11 класів було організовано тренінг-екскурсію сайтом «Онляндія – безпечна веб-країна», організовано перегляд анімаційних фільмів «Вірусні хвороби», «Азбука безпеки в Інтернеті», «Фільм про правила безпеки в Інтернеті».

Випущено  буклети, брошури з порадами для учнів та батьків щодо безпечної поведінки у мережі Інтернет.

Було проведено конкурси комп’ютерних малюнків «Я – за безпечний Інтернет» та конкурс мультимедійних презентацій «Безпека дітей в Інтернеті».