Легенда про Янгола Доброти від учнівського самоврядування “Фаворит” Ужгородської CЗОШ №2

Учні учнівського самоврядування “Фаворит” УСЗОШ №2 надали коротку інформацію для учнів 4-8-х класів про милосердя, добро, про тих людей, які потребують допомоги.

Учні учнівського самоврядування “Фаворит” УСЗОШ №2 надали коротку інформацію для учнів 4-8-х класів про милосердя, добро, про тих людей, які потребують допомоги.

Наголосили на тім, що “Доброта, людяність, порядність – це ті риси характеру, якими повинна володіти кожна людина, і якщо намагатися бути таким, то й проживеш щасливе життя. Кожна людина свою доброту виявляє і словом, і ділом. Мудре і добре слово дає радість, нерозумне і зле, необдумане і нетактовне – приносить біду”, – так говорив великий письменник і педагог Василь Сухомлинський.

А найцікавішою для дітей була легенда “Про Янгола Доброти”:

Легенда про Янгола Доброти

Студеного зимового вечора, саме напередодні Різдва послав Бог маленького Янгола Добра на Землю, щоб той подивився, як живеться людям і чи потребують вони допомоги. Дозволив там бути Янголу лише годину. Ось посланець вже й на Землі у невеличкому містечку. Маленький небесний гість зрадів побачивши веселі вогники вікон будинків. Люди заклопотано, але з усмішками готувалися до Різдва.
Янгол Добра зачепив свою хмаринку за високу тополю і по гілках спустився у низ. Першим кого побачив Янгол, був хлопчик, який разом з татком ніс ялинку весело сміючись. «Їм мабуть добре живеться» – подумав Янгол і також усміхнувся. Змахнув крилами і піднявся до віконечка де татко з дітьми прикрашали ялинку, а мама готувала смачну вечерю. «І цим добре живеться» – подумав Янгол і знову спустився на Землю. Йому стало сумно, бо так мріяв кому-не будь щось добре зробити. І раптом побачив стареньку, яка одиноко стояла на вулиці вечірнього міста. На її очах були сльози. «Ось кому потрібна моя допомога», – зрозумів Янгол. Він дістав з кишені зірочку, зірочку Щастя і поклав її у долоні бабусі. Здивована,але щаслива старенька підняла очі до неба і сказала: «Щиро дякую тобі боже за різдвяний дарунок».
Маленький Янгол Добра теж радів, що опинився на Землі у потрібний час, бо робити добро – це велике щастя.