Вистава “Дві Снігуроньки та один Новий рік”

18 грудня учні 5, 6 та 8 класів разом з класними керівниками відповідно до плану проведення новорічних ранків та вечорів відвідали  у Закарпатському обласному українському державно-музичному драматичному центр імені братів Ю.А.- та Є. Шерегіїв виставу присвячену дню Святого Миколая  “Дві Снігуроньки Читати далі …

Фотозона “Зима”

До новорічних свят цьогоріч ми підготували тематичну фотозону, відповідальними за оформлення були заступник з ВР Федьо Л.В. та педагог-організатор Шароді Ю.В. Саму конструкцію виготовили вчитель трудового навчання Голуб В.П. зі своїми учнями.

Виховний захід “До нас у гості завітав Святий Миколай”

Згідно графіку проведення новорічних ранків та вечорів УСЗОШ №2 класний керівник 1-А класу Лялик О.О. провела з своїми учнями 19 грудня їхнє перше свято “До нас у гості завітав Святий Миколай”. Також участь у цьому святі першачків взяли кілька учениць 5-А Читати далі …

Виховний захід “Миколай уже на порозі” (на німецькій мові)

В рамках тижня іноземної мови та згідно графіку проведення новорічних ранків та вечорів вчитель німецької мови Булина М.М. разом з учнями 6-А, 6-Б, 6-В, 8-А та 9-Б класів провела виховний захід “Миколай уже на порозі” на німецькій мові. 

Виховний захід “Миколай уже на порозі” (на угорській мові)

В рамках тижня іноземної мови та згідно графіку проведення новорічних ранків та вечорів вчитель угорської мови Лавер Т.А. разом з учнями 7-В класу провела виховний захід “Миколай уже на порозі” на угорській мові. 

Виховний захід “Миколай уже на порозі” (на англійській мові)

В рамках тижня іноземної мови та згідно графіку проведення новорічних ранків та вечорів вчитель англійської мови Кучерява Е.О. разом з учнями 5-Б, 5-В та 7-В класів провела виховний захід “Миколай уже на порозі” на англійській мові. 

“Різдво у школі”

В рамках тижня іноземної мови вчитель англійської мови Басараб І.Б. провела позакласний захід з учнями 5-А класу “Різдво у школі”.

Позакласний захід з учнями 1-4 класів “Святкування Нового року та Різдва”

В рамках тижня іноземної мови вчителі англійської мови Прислупська В.М., Петкі В.З. та Боднар Б.М. підготували позакласний захід з учнями 1-4 класів “Святкування Нового року та Різдва”. Також до цього заходу вчитель хореографії Балега Є.Я. підготувала з ученицями 2-го класу Читати далі …