На порозі Новий рік (Боднар Б.М.)

Тиждень іноземної мови для учнів 3А та 3Вкласів (вчитель Боднар Б.М.) запам’ятається веселими заняттями: заповнення новорічного кросворду, відгадування загадок про зиму і вивчення пісеньки “Oh Christmas tree”. Також вивчили віршик про Санта Клауса, переглянули новорічний мультфільм та виготовили тематичну стінгазету.

ІІІ Всеукраїнський урок доброти (3-В клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

Челендж №1. “Прикрась життя вишиванкою” (2-А, 2-Б, 2-В)

МАРАФОН до Дня вишиванки під гаслом ” Вишиванка – це генетичний код нації”. Челендж №1. “Прикрась життя вишиванкою”. Умови участі: 1.Зробити фото або ж селфі у вишиванці. 2.Залучати якнайбільше всіх бажаючих батьків, учнів, вчителів УСЗОШ №2.