Інформаційна вікторина від 5 В класу (Корольчук О.І.)

У цей святковий день, День вишиванки, учні 5 В класу (кл.кер. Корольчук О.І.) підготували цікаву інформацію для учнів початкових класів про традиційні свята та цікаві факти про нього: коли відзначається Всесвітній день вишиванки, як і чому його відзначають.

Вивчення новорічних слів (Боднар Б.М.)

Протягом тижня іноземної мови вчителем англійської мови Боднар Б.М. з учнями 2В класу було проведені уроки на зимову тематику: вивчали новорічні слова, виготовляли новорічні вітальні листівки. Також на уроках учні відгадували загадки про зиму, вивчили пісню “Jingle bells” та вивчили новорічний Читати далі …

Всесвітній день серця

29 вересня – Всесвітній день серця Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року. Ця подія щорічного характеру, яка відзначалася в останню неділю вересня. З 2011-го року – фіксована дата Читати далі …

Челендж №1. “Прикрась життя вишиванкою” (1-Б, 1-В)

МАРАФОН до Дня вишиванки під гаслом ” Вишиванка – це генетичний код нації”. Челендж №1. “Прикрась життя вишиванкою”. Умови участі: 1.Зробити фото або ж селфі у вишиванці. 2.Залучати якнайбільше всіх бажаючих батьків, учнів, вчителів УСЗОШ №2.

11 тиждень НУШ “Мода”

Завершився 11 модульний тиждень НУШ під назвою “мода”. Учні 1-В класу завершили цей тиждень виготовленням тематичного лепбуку “Я модельєр”.