Веселе чаювання (3А клас)

У 3А класі відбулося справжнє свято своїми руками. Учні за участі батьків під керівництвом класного керівника Лялик О.О. влаштували для себе чаювання з імбирними пряниками, які вони виговили власноруч та запекли у шкільній їдальні. Аромати пряного печива проносилися коридорами школи, Читати далі …

День читання вголос (3А клас)

Учні 3А класу долучилися до відзначення Дня читання вголос, метою якого залучати учнів більше читати і спілкуватися між собою. Читали вони твір Володимира Рутківського “Угода”.    

Наша ялинка (3А клас)

На подвір’ї школи у нас з’явилася незвичайна гостя – святкова ялинка. Учні 3А класу (кл.кер. Лялик О.О.) вирішили теж долучитися до спільного прикрашання нашої ялинки-красуні. 

На порозі Новий рік (Боднар Б.М.)

Тиждень іноземної мови для учнів 3А та 3Вкласів (вчитель Боднар Б.М.) запам’ятається веселими заняттями: заповнення новорічного кросворду, відгадування загадок про зиму і вивчення пісеньки “Oh Christmas tree”. Також вивчили віршик про Санта Клауса, переглянули новорічний мультфільм та виготовили тематичну стінгазету.

Юні дослідники 3А класу

Цього тижня учні 3А класу на уроках проводили вимірювання температури води, ваги предметів та порівнювали отримані результати. 

ІІІ Всеукраїнський урок доброти (3-А клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

Всесвітній день серця

29 вересня – Всесвітній день серця Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року. Ця подія щорічного характеру, яка відзначалася в останню неділю вересня. З 2011-го року – фіксована дата Читати далі …

Колаж “Наш клас”

За перші тижні навчання у третьому класі учні 3-А класу зуміли назбирати багато веселих фото. На уроці вони проявили свою творчу фантазію та створили разом колаж із фотографій “Наш клас”.