Юні дослідники 3А класу

Цього тижня учні 3А класу на уроках проводили вимірювання температури води, ваги предметів та порівнювали отримані результати. 

ІІІ Всеукраїнський урок доброти (3-А клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

Всесвітній день серця

29 вересня – Всесвітній день серця Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року. Ця подія щорічного характеру, яка відзначалася в останню неділю вересня. З 2011-го року – фіксована дата Читати далі …

Колаж “Наш клас”

За перші тижні навчання у третьому класі учні 3-А класу зуміли назбирати багато веселих фото. На уроці вони проявили свою творчу фантазію та створили разом колаж із фотографій “Наш клас”.

Перші уроки у 3-А класі

На перших уроках 2020-2021  навчального року учні 3-А класу повторяють правила поведінки у спільноті та вивчене у 2му класі, частину якого вони провели дистанційно.

Челендж №1. “Прикрась життя вишиванкою” (2-А, 2-Б, 2-В)

МАРАФОН до Дня вишиванки під гаслом ” Вишиванка – це генетичний код нації”. Челендж №1. “Прикрась життя вишиванкою”. Умови участі: 1.Зробити фото або ж селфі у вишиванці. 2.Залучати якнайбільше всіх бажаючих батьків, учнів, вчителів УСЗОШ №2.