День толерантності (2Б клас)

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу Читати далі …

Всесвітній день доброти (2Б клас)

Всесвітній день доброти — міжнародне свято, що відзначається 13 листопада. Воно було введене в 1998 році Всесвітнім рухом за доброту і коаліцією національних громадських організацій за доброту. Свято відзначають у багатьох країнах, включаючи Канаду, Австралію, Нігерію і Об’єднані Арабські Емірати. Учні Читати далі …

ІІІ Всеукраїнський урок доброти (2-Б клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

Математика: додавання та віднімання з переходом через розряд

Навчання учнів 2-Б класу продовжувалося навіть під час самоізоляції з 14.09. по 28.09.2020. На уроках математики почали вивчати таблиці додавання та віднімання з переходом через розряд, букви латинського алфавіту та вирази зі змінною.

Читання: усна народна творчість

Навчання учнів 2-Б класу продовжувалося навіть під час самоізоляції з 14.09. по 28.09.2020. До уроку читання учні готували колискові пісні , дитячі заклички, лічилки, мирилки, загадки та в’язку народних прислів’їв .