ІІ Міжнародний урок доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”

Хорошою традицією для нашої школи стала участь у Міжнародному уроці доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”, що вже третій рік поспіль проводиться благодійною організацією “БФ “Щаслива лапа”. Цьогоріч 4-5 жовтня у школі було проведено 23 “уроки доброти” на яких Читати далі …

Свято Букваря у 1 Б класі (Малинич Н.Г.)

Сьогодні у нашій школі свято! Учні 1 Б класу (кл.кер. Малинич Н.Г.) попрощалися із своєю першою книжкою – БУКВАРИКОМ. Наші юні бджоленята гарно потрудилися, продемонстрували свої акторські таланти та показали, що вони готові йти далі по тернистому шляху навчання.

Інформаційна вікторина від 5 В класу (Корольчук О.І.)

У цей святковий день, День вишиванки, учні 5 В класу (кл.кер. Корольчук О.І.) підготували цікаву інформацію для учнів початкових класів про традиційні свята та цікаві факти про нього: коли відзначається Всесвітній день вишиванки, як і чому його відзначають.

День вишиванки у 1 Б класі (Малинич Н.Г.)

День вишиванки у 1 Б класі (кл.кер. Малинич Н.Г.)   Творча робота класного керівника 1 Б класу Малинич Н.Г. додала ще більше позитивних емоцій кожному учню та їх батькам: від власноруч виготовленої тематичної фоторамки до особистої фотографії у вишиванці.

Привітання з днем Матері (1Б клас)

Сьогодні всі привітання для найдорожчих людей у світі для кожної дитини – для дорогих і любих мам. Бджоленята 1Б класу (кл.кер. Малинич Н.Г.) підготували для своїх мам вітальні листівочки.