День народження Т.Г.Шевченка (2А клас)

До дня народження Тараса Шевченка учні 2А класу (кл.кер. Марків Н.П.) познайомились із творчістю великого Кобзаря, декламували вірші та підготували ілюстрації до його творів.

2А клас в ЗОДЮБ (Марків Н.П.)

Незабутні враження отримали учні 2-А класу від уроку з позакласного читання, проведеного в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, на тему “Роль книги в житті людини”

ІІІ Всеукраїнський урок доброти (2-А клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

1-А клас “Про дистанційне навчання”

Для юних першачків цьогоріч свято Букварика відмінилося. Проте талановиті учні 1-А класу разом з не менш творчими батьками та класним керівником підготували відеоролик про свої враження від дистанційного навчання. Приємного перегляду! Монтаж: батьки учнів 1-А класу