ІІІ Всеукраїнський урок доброти (1-В клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

“Ми – ведучі”

НУШ – це весело, цікаво і творчо.   Учні 1-В класу спробували себе в ролі ведучих програми про тварин, вчилися описувати предмети та називати їхні ознаки.

Перші уроки (1-В клас)

Перший тиждень навчання для першокласників не завжди легкий. Путівним фонариком для них стає їх класний керівник, який допомагає всіма можливими способами через уроки призвичаїтися до шкільного життя.

Ми – першокласники (1-В клас)

Ми – першокласники! Сьогодні урочисто учнями 1-В класу стали 20 дітей, готових пізнавати таємниці навколишнього середовища під чітким керівництвом свого класного керівника Товтин Марії Іванівни. Бажаємо вам юні першокласники вдалого старту шкільного життя!