Свято Букваря у 1 Б класі (Малинич Н.Г.)

Сьогодні у нашій школі свято! Учні 1 Б класу (кл.кер. Малинич Н.Г.) попрощалися із своєю першою книжкою – БУКВАРИКОМ. Наші юні бджоленята гарно потрудилися, продемонстрували свої акторські таланти та показали, що вони готові йти далі по тернистому шляху навчання.

Інформаційна вікторина від 5 В класу (Корольчук О.І.)

У цей святковий день, День вишиванки, учні 5 В класу (кл.кер. Корольчук О.І.) підготували цікаву інформацію для учнів початкових класів про традиційні свята та цікаві факти про нього: коли відзначається Всесвітній день вишиванки, як і чому його відзначають.

День вишиванки у 1 Б класі (Малинич Н.Г.)

День вишиванки у 1 Б класі (кл.кер. Малинич Н.Г.)   Творча робота класного керівника 1 Б класу Малинич Н.Г. додала ще більше позитивних емоцій кожному учню та їх батькам: від власноруч виготовленої тематичної фоторамки до особистої фотографії у вишиванці.

Привітання з днем Матері (1Б клас)

Сьогодні всі привітання для найдорожчих людей у світі для кожної дитини – для дорогих і любих мам. Бджоленята 1Б класу (кл.кер. Малинич Н.Г.) підготували для своїх мам вітальні листівочки.

30 тиждень НУШ “Веселка” (1Б клас)

У 1Б класі (кл.кер. Малинич Н.Г.) цей тиждень пройшов під егідою кольорів веселки. Кожного дня був визначений колір зі своїм девізом і учні мали мати елемент одягу цього кольору або повітряний шарик.

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок»: Зима 2021(1Б клас)

З 01 лютого по 28 лютого учні нашої школи мали змогу долучитися до VIII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Зима 2021). Учні 1Б класу (кл.кер. Малинич Н.Г.) незважаючи на свій молодий вік 🙂 також спробували свої сили в онлайн-олімпіаді. Учні попрацювали Читати далі …

«Професії». 23 тиждень НУШ (1Б клас)

Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні дошкільнята — це сьогоднішні школярі та завтрашні фахівці. Якими спеціалістами вони стануть залежить від того, які знання та вміння отримають сьогодні, які прагнення матимуть, що вважатимуть головним, а що — другорядним. І не так важливо, яка саме професія стане їхньою улюбленою. Важливо — чому. Для того, щоб діти могли свідомо обирати, Читати далі …

Міжнародний день рідної мови (1Б клас)

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року Читати далі …