ІІІ Всеукраїнський урок доброти (1-А клас)

5-6 жовтня 2020 року наша школа долучилася до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від ГО “Щаслива лапа”. Для учнів 1-4 класів цьогоріч було запропоновано переглянути мультфільм “У пошуках Джоя”.

Юні олімпійці (1-А клас)

Наші першокласники дуже кмітливі та спортивні.  Учні 1-А класу (кл.кер. Карташова А.Б.) теж долучилися до Олімпійського тижня, який проходить у нашій школі у період 07.09-11.09.

Перші уроки (1-А клас)

Перший тиждень навчання для першокласників не завжди легкий. Путівним фонариком для них стає їх класний керівник, який допомагає всіма можливими способами через уроки призвичаїтися до шкільного життя.

Ми – першокласники (1-А клас)

Ми – першокласники! Сьогодні урочисто учнями 1-А класу стали 28 дітей, готових пізнавати таємниці навколишнього середовища під чітким керівництвом свого класного керівника Карташової Андріанни Борисівни. Бажаємо вам юні першокласники вдалого старту шкільного життя!