Нехай панує у світі доброта

До Дня Міжнародного дня інвалідів в  УСЗОШ І-ІІІ ст..№2 були проведені такі заходи:

• виховні бесіди серед учнів 1-4 класів «Творіть добро, добро плекайте, люди»;
  • години спілкування серед учнів 5-11 класів на тему: «Діаманти нашої душі»;
  • виступи агітбригади учнів учнівського врядування «Фаворит» на тему: «Усе залежить від тебе»;
  • створено проект «Милосердя » учнями 11-Б класу (класний керівник Плакош А.В.);
  • волонтерська допомога учнів 8-их класів (класні керівники Щур Д.І., Маргітич Т.М., Резнік М.Я.) для будинку літніх людей з концертною програмою;
  • відвідування учнями 9-А,Б класів (класні керівники Кучерява Е.О. та Шемейко Н.В.) колишнього учня школи Ковача Дмитра.

Метою цих заходів було інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів співпереживання, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот.

З метою показу величі та краси добра, виховання справжньої людської радості – творення добра для інших, сприяння розвитку творчих здібностей учнів з вихованцями груп продовженого дня  3-А,Б класів (вихователь Форос О.В.0 було проведено виховний захід на тему: «Нехай панує у світі доброта».