Конкурс “Олімпіс-2020: Весняна сесія”

Конкурс відбувається з 01.03.2020 до 31.03.2020 на сайті www.olimpis.com.ua. Взяти участь у конкурсі можна в будь-який зручний час. Виконати завдання конкурсу учні можуть в комп’ютерному класі (рекомендується), а якщо такої можливості немає — у себя вдома.

Кожний рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів.

Тривалість конкурсу – 40 хвилин (один урок).

Вартість участі, якщо учня реєструє вчитель-куратор, — 80 грн.

Безкоштовна участь можлива тільки в конкурсі з інформатики “Олімпіс 2020 року – Весняна сесія” і надається тільки, якщо учнів реєструє вчитель (викладач будь-якого предмету). Для індивідуальних учасників участь платна. Якщо учень бажає брати участь не тільки в конкурсі з інформатики, а й у конкурсах з інших предметів, то участь у всіх конкурсах (також і в конкурсі з інформатики) платна – 80 грн.