Кампанія #СтопБулінг у ЗОДЮБ

Що таке булінг? Як діяти, якщо ти став жертвою або свідком булінгу? Про це сьогодні в рамках кампанії #CтопБулінг говорили з учнями 5-А класу (класний керівник Шемейко Н.В.) та 5-В класу (класний керівник Булина М.М.) нашої школи гості ЗОДЮБ – начальник відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти ГТПЮ у Закарпатській області Леся Тимчук та начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації регіонального центру з надання БВПД Оксана Дудаш. Учні дізналися про види, причини, форми прояву булінгу, про те, як боротися з цим явищем.
Шкільний булінг – гостра проблема сучасності, за даними UNICEF Україна за 2017 рік 67% дітей стикалися з цькуванням. Тому інформаційна кампанія #СтопБулінг, яку розпочали працівники юстиції, надзвичайно актуальна та корисна як для дітей, так і для їх батьків та вчителів.